Бенефісом львівських команд завершився І-й тур (група ІІ) Чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. та молодше, який проходив у Дніпрі з 17-21 квітня 2019 р.
СОК Євроспорт Львів, та ДЮСШ №3 Львів, які за результатами 1-го туру посіли 1 та 2 місця у турнірі, продовжать боротьбу медалі вищого гатунку.
Головний суддя змагань: Гончаров С. (МК) Дніпро
17 Квітня 2019 р. Середа 1-й день. Дніпро
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
1
|
12:30
|
Євроспорт Льіів |
ДЮСШ 3 Львів
|
12-8
|
(0-2, 5-2, 5-2, 2-2) |
2
|
13:45 |
ДНУ Дніпро
|
ак. Баркалова Харків
|
21-3
|
(11-1, 2-0, 2-1, 5-1) |
Судді ігор 17.04.2019
1) Вішневська С. (МК) Харків \ Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро
2) Печуриця Є. (НК) Одеса \ Чобіт Т. (1кт) Львів
|
18 Квітня 2019 р. Четвер 2-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
3
|
12:30
|
ДЮСШ Одеса
|
ак. Баркалова Харків
|
22-3
|
(3-2, 8-0, 6-0, 5-1) |
4
|
14:00 |
ДНУ Дніпро
|
Євроспорт Львів |
6-12
|
(0-5, 2-1, 1-2, 3-4)
|
Судді ігор 17.04.2019
3) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Чобіт Т. (1кт) Львів
4) Вішневська С. (МК) Харків \ Печуриця Є. (НК) Одеса
|
19 Квітня 2019 р. П'ятниця 3-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
5
|
12:30
|
Євроспорт Львів
|
ДЮСШ Одесa
|
16-6
|
(5-1, 4-1, 6-2, 1-2)
|
6
|
13:45 |
ДНУ Дніпро
|
ДЮСШ 3 Львів |
5-18
|
(1-4, 2-4, 4-5, 2-5)
|
Судді та ігор 19.04.2019
5) Вішневська С. (МК) Харків \ Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро
6) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Печуриця Є. (НК) Одеса
|
20 Квітня 2019 р. Субота 4-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
7
|
11:30
|
ак. Баркалова Харків
|
Євроспорт Львів
|
3-23
|
(0-6, 1-5, 1-7, 1-5) |
8
|
12:45 |
ДЮСШ Одеса
|
ДЮСШ 3 Львів |
11-15
|
(2-4, 0-2, 4-5, 5-4) |
Судді та ігор 20.04.2019
7) Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро \ Чобіт Т. (1кт) Львів
8) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Вішневська С. (МК) Харків
|
21 Квітня 2019 р. Неділя 5-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
9
|
10:30
|
ДЮСШ 3 Львів |
ак. Баркалова Харків |
19-4
|
(2-1, 10-0, 2-2, 5-1) |
10
|
11:45 |
ДНУ Дніпро |
ДЮСШ Одеса
|
15-18 |
(2-4, 7-3, 5-3, 1-8)
|
Судді та ігор 21.04.2019
9) Гончаров С. (МК) Дніпро \
10) Вішневська С. (МК) Харків \ Гончаров С. (МК) Дніпро
|
Фінальне Становище команд 21.04.2019 Дніпро
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
1 qv |
Євроспорт Львів |
4
|
4
|
0
|
0
|
12
|
|
1 qv
|
2 qv |
ДЮСШ 3 Львів |
4
|
3
|
0
|
1
|
9
|
|
2 qv
|
3 aut |
ДЮСШ Одеса
|
4
|
2
|
0
|
2
|
6
|
|
3 aut
|
4 aut |
ДНУ Дніпро
|
4
|
1
|
0
|
3
|
3
|
|
4 aut
|
5 aut |
ак. Баркалова Харків
|
4 |
0
|
0
|
4
|
0
|
|
5 aut
|
|