В місті Дніпро, (басейн "ДНУ") з 26 по 30 квітня 2021 р. відбудуться ігри І-го туру (гр. І) чемпіонату України юнаків 2009 р.н.
Судді: Вішневська С. (МК) Xарків, Гончаров С. (МК) Дніпро, Маxарадзе Г. (МК) Одеса, Кручок С. (1Кт) Львів.
Головний суддя змагань - Гончаров С. (МК) Дніпро.
26 Квітня 2021 р. Понеділок 1-й день. Дніпро
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
1
|
12:00
|
КІВС Львів
|
КДЮСШ Кутенко Львів
|
0-12
|
2-14 (0-3, 1-3, 1-4, 0-4)
|
2
|
13:00 |
ДНУ Дніпро
|
ДЮСШ ВП Одеса
|
12-0
|
(8-0, 4-0)
|
3 |
14:00 |
Я.Клочкової Xарків
|
зб. Харківської обл. 2 |
7-8 |
(2-3, 1-2, 2-1, 2-2)
|
1) Гончаров С. (МК) \ Маxарадзе Г. (МК) Одеса
2) Гончаров С. (МК) \ Кручок С. (1Кт) Львів.
3) Маxарадзе Г. (МК) Одеса \ Кручок С. (1Кт) Львів
|
27 Квітня 2021 р. Вівторок 2-й день. Дніпро
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
4
|
10:30
|
КДЮСШ Кутенко Львів
|
зб. Харківської обл. 2 |
12-0 |
13-1 (3-1, 5-0, 5-0)
|
5
|
11:30 |
ДЮСШ ВП Одеса |
Я.Клочкової Xарків |
12-0 |
15-2 (3-1, 6-1, 6-0)
|
6
|
12:30 |
ДНУ Дніпро
|
КІВС Львів
|
12-0 |
17-5 (8-2, 6-3, 3-0)
|
4) Гончаров С. (МК) \ Маxарадзе Г. (МК) Одеса
5) Гончаров С. (МК) \ Кручок С. (1Кт) Львів
6) Вішневська С. (МК) Xарків \ Кручок С. (1Кт) Львів
|
28 Квітня 2021 р. Середа 3-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
7
|
10:30
|
зб. Харківської обл. 2 |
ДЮСШ ВП Одеса |
0-12
|
1-13 (0-3, 1-3, 0-5, 0-2)
|
8
|
11:30 |
Я.Клочкової Xарків |
КІВС Львів |
0-12
|
2-14 (1-6, 1-6, 0-2)
|
9
|
12:30 |
ДНУ Дніпро
|
КДЮСШ Кутенко Львів |
12-0
|
14-2 (8-1, 4-0, 2-1)
|
7) Гончаров С. (МК) \ Кручок С. (1Кт) Львів
8) Гончаров С. (МК) \ Маxарадзе Г. (МК) Одеса
9) Вішневська С. (МК) Xарків \ Маxарадзе Г. (МК) Одеса
|
29 Квітня 2021 р. Четвер 4-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
10
|
10:30
|
КДЮСШ Кутенко Львів
|
ДЮСШ ВП Одеса |
4-5 |
(1-1, 2-0, 1-3, 0-1) |
11
|
11:30 |
КІВС Львів |
зб. Харківської обл. 2 |
12-12 |
(4-3, 3-4, 3-1, 2-4) |
12
|
12:30 |
ДНУ Дніпро
|
Я.Клочкової Xарків
|
12-0 |
14-2 (9-0, 3-0, 2-0) |
10) Вішневська С. (МК) Xарків \ Вішневська С. (МК) Xарків
11) Вішневська С. (МК) Xарків \ Кручок С. (1Кт) Львів
12) Маxарадзе Г. (МК) Одеса \ Кручок С. (1Кт) Львів
|
30 Квітня 2021 р. П'ятниця 5-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
13
|
10:30
|
ДЮСШ ВП Одеса |
КІВС Львів |
6-6
|
(2-2, 1-2, 3-1, 0-1) |
14
|
11:30 |
Я.Клочкової Xарків |
КДЮСШ Кутенко Львів |
5-13
|
(0-3, 2-4, 1-4, 2-2)
|
15
|
12:30 |
ДНУ Дніпро
|
зб. Харківської обл. 2 |
12-0
|
16-4 (3-2, 7-2, 6-0) |
13) Вішневська С. (МК) Xарків \ Кручок С. (1Кт) Львів
14) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Маxарадзе Г. (МК) Одеса
15) Маxарадзе Г. (МК) Одеса \ Кручок С. (1Кт) Львів
|
Становище команд після І-го туру. (Гр 1) 30.04.2021 Дніпро
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
1 Qv
|
ДНУ Дніпро |
5
|
|
|
|
|
|
1 Qv
|
2 Qv
|
ДЮСШ ВП Одеса |
5
|
|
|
|
|
|
2 Qv
|
3 Qv |
КДЮСШ Кутенко Львів |
5
|
|
|
|
|
|
3 Qv
|
4 Aut |
КІВС Львів |
5
|
|
|
|
|
|
4 Aut
|
5 Aut |
зб. Харківської обл. 2 |
5 |
|
|
|
|
|
5 Aut |
6 Aut |
Я.Клочкової Xарків
|
5 |
|
|
|
|
|
6 Aut |
www.waterpolo.org.ua |
|