Чемпіонат України серед юніорів 92 р.н. та мл. 4-й тур м.Харків. |
|
|
25.11.2010 |
У м. Харків бассейн «НТУХПИ» з 2-6 грудня 2010р. проходили змагання 4-го фінального туру чемпіонату України з водного поло серед юніорів 1992 р.н. та мл.
Після п'яти днів змагань команди посіли наступні місця:
1) сб. Харківської обл. (42)
|
2) ДЮСШ м.Одеса (31)
|
3) сб. м.Севастополь (18)
|
Кращім гравцем чемпіонату став - Авак Кіндслі сб. Харківської обл.
Авак Кіндслі
Розклад та результати ігор.
1-й день 2.12.2010. Четвер
№ |
час |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
1 |
11:00 |
«Іллічівец» Маріуполь (13\3) |
сб.Харківська обл. (30\1) |
1-14 |
(0-5; 1-4; 0-3; 0-2)
|
2 |
12:10 |
«ЛДУФК» м.Львів (12\5) |
«ДЮСШ» Одеса (25\2) |
11-9 |
(1-0; 3-3; 2-2; 5-4)
|
3 |
13:20 |
«ДЮСШ» Дніпр-ск. (6\6) |
сб. м.Севастополя (12\4) |
11-7 |
(1-2; 3-1; 4-4; 3-0)
|
2-й день 3.12.2010. П'ятниця
№ |
час |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
4 |
11:00 |
сб.м.Севастополя (15\3) |
«ЛДУФК»м. Львів (12\5) |
11-9
|
(2-1; 3-5; 4-2; 2-1)
|
5 |
12:10 |
«Іллічівец» Маріуполь (13\4) |
«ДЮСШ» м.Одеса (28\2) |
6-19 |
(0-5; 2-5; 1-4; 3-5)
|
6 |
13:20 |
сб.Харківська обл. (33\1) |
«ДЮСШ» м.Дніпр-ск. (6\6) |
9-6 |
(2-1; 1-1; 3-1; 3-3)
|
3-й день 4.12.10. Субота
№ |
час |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
7 |
19:30 |
«ЛДУФК» м.Львів (12\5) |
«ДЮСШ» Дніпр-ск. (9\6) |
8-9 |
(3-1; 4-2; 0-5; 1-1) |
8 |
20:40 |
«Іллічівец» Маріуполь (13\4) |
сб. м.Севастополя (18\3) |
7-9 |
(3-2; 0-5; 4-1; 0-1)
|
9 |
21:50 |
сб.Харківська обл. (36\1) |
«ДЮСШ» м.Одеса (28\2) |
12-9
|
(2-3; 6-2; 1-2; 3-2)
|
4-й день 5.12.2010. Неділя
№ |
час |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
10 |
19:30 |
«ДЮСШ» Одеса (31\2) |
сб. м.Севастополя (18\3) |
16-12
|
(4-3; 3-3; 4-4; 5-2)
|
11 |
20:40 |
«Іллічівец» Маріуполь (13\4) |
«ДЮСШ» м.Дніпр-ск (12\6) |
8-10 |
(2-3; 2-3; 4-2; 0-2)
|
12 |
21:50 |
сб.Харківська обл. (39\1) |
«ЛДУФК» м.Львів (12\5) |
8-7 |
(2-2; 2-2; 2-0; 2-3)
|
5-й день 6.12.2010. Понеділок
№ |
час |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
13 |
11:00 |
«ДЮСШ» м.Дніпр-ск. (15\4) |
«ДЮСШ» Одеса (31\2) |
11-9
|
(2-3; 4-2; 3-3; 2-1)
|
14 |
12:10 |
«ЛДУФК» м.Львів (15\5) |
«Іллічівец» Маріуполь (13\6) |
18-3 |
(4-1;4-1; 5-0; 5-1)
|
15 |
13:20 |
сб. м.Севастополя (18\3) |
сб.Харківська обл. (42\1) |
3-7 |
(0-3; 1-2; 1-2; 1-0)
|
|
14:45 |
Урочистий парад нагородження переможців |
|
Последнее обновление ( 15.02.2011 )
|